Angajam Magazioner (Logistică și Gestionare Stocuri)

Romania, Calarasi, Frumusani, Comuna Frumușani
Publicat 1 săptămână în urmă în urmă
ID #54430
QR CODE
1 fotografie
3300 Lei
Condiție: Nou
Romania, Calarasi, Frumusani, Comuna Frumușani,

Descriere

DescriereDescrierea Companiei:
Comfortex Energy SRL, parte a grupului COMFORTEX, este dedicată dezvoltării unei game revoluționare de profile din aluminiu pentru industria panourilor solare. Comfortex Group, înființată în 2008, este o companie cu capital 100% românesc, reunind 7 companii din România și Turcia.
Alătură-te echipei Comfortex Energy!

Descrierea Postului:
Căutăm un magazioner pentru locația noastră din Frumușani, Călărași, comuna Orăști. Candidatul ideal va avea experiență în gestionarea depozitelor și va fi responsabil de administrarea stocurilor, recepția și eliberarea mărfurilor, și menținerea ordinii și curățeniei în depozit.

Atribuții Principale:
Recepționarea și verificarea cantitativă și calitativă a mărfurilor.
Organizarea și menținerea evidenței stocurilor în sistemul de gestiune.
Pregătirea și eliberarea mărfurilor conform comenzilor primite.
Menținerea ordinii și curățeniei în depozit.
Inventarierea periodică a stocurilor.
Colaborarea cu echipa de vânzări și logistică pentru asigurarea fluxului optim de marfă.

Cerințe:
Experiență anterioară în gestionarea depozitelor constituie un avantaj.
Capacitatea de a lucra în echipă.
Abilități bune de organizare și atenție la detalii.
Cunoștințe de operare a sistemelor de gestiune stocuri.
Disponibilitate pentru munca fizică.
Permis de conducere (opțional).

Beneficii:
Salariu fix de 3300 RON.
Transport asigurat sau acces la mașină de serviciu.
Telefon de serviciu.
Pauză de masă plătită.
Atmosferă de lucru plăcută, într-o echipă tânără și dinamică.
Program fix de lucru L-V, 08:30 17:30.
Concediu de odihnă și concediu medical.

Cum să aplici:
Trimite CV-ul tău la adresa de e-mail sau află mai multe detalii la numărul de telefon din anunț!

Alătură-te echipei Comfortex Energy și contribuie la succesul nostru!
Share on WhatsAppShare on FacebookShare on Viber
3300 Lei

Informațiile vânzătorului

Locația(judet,localitate) listării

Bucuresti, Nr. 60